Julia Woźniak

Przez 11 lat czynnie uprawiała gimnastykę artystyczną uczestnicząc przy tym regularnie w zajęciach baletu klasycznego. Wielokrotna zwyciężczyni Drużynowych Mistrzostw Polski w kategorii juniorek i seniorek. Kilkukrotnie stawała na najwyższym stopniu podium na Mistrzostwach Polski w układach zbiorowych. Osiągała liczne sukcesy w kraju jak i na arenie międzynarodowej. Kilkuletnia członkini kadry narodowej i reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy. Za swoje osiągnięcia sportowe nagradzana stypendiami i listem gratulacyjnym od Prezydenta Miasta Gdyni. Uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz absolwentka VI LO w Gdyni.

Uwielbia przekazywać wiedzę i zdobyte doświadczenie przyszłym gimnastyczkom. Pogodna, cierpliwa i pełna pozytywnej energii w pracy z dziećmi.

Jest studentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim. Czas wolny poświęca na aktywny wypoczynek. Pełna pasji do sportu, a w szczególności gimnastyki artystycznej. Uwielbia podróżować i czytać książki. W wolnej chwili lubi słuchać muzyki, spotykać się ze znajomymi i oglądać filmy.

Zobacz innych trenerów