Monika Raszke-Strużyk i Mateusz Strużyk

Założyciele SPORT-MASTER.
Zawodowi sportowcy, trenerzy a prywatnie małżeństwo :)

Monika Raszke-Strużyk

Przez 13 lat trenowała wyczynowo gimanstykę artystyczną. Jest absolwentką AWFiS w Gdańsku, trenerem gimnastyki artystycznej oraz magistrem Zarządzania w Sporcie. Była zawodniczką kadry narodowej juniorek i seniorek w układach indywidualnych oraz układach zbiorowych. Reprezentowała Polskę w zawodach międzynarodowych takich jak Mistrzostwa Świata czy Europy. Obecnie jest członkiem Akrobatycznego Teatru Tańca Mira Art, z którym tańczy i występuje w Polsce oraz za granicą. Monikę można zobaczyć w spektaklu "Wiedźmin" w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Prowadzi także studio treningów personalnych FIT-MASTER oraz zajęcia Pilates na terenie Gdyni. W wolnych chwilach lubi chodzić do kina, jeździć na działkę do lasu, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, żeglować, nurkować, szaleć na nartach i spać do południa.

Mateusz Strużyk

Czynny sportowiec, zawodowy hokeista, obecnie zawodnik MH Automatyki Gdańsk. W swojej karierze grał w wielu klubach w Polsce, m.in. w Polonii Bytom, Orliku Opole i Neście Toruń. Poza sezonem na lodzie, reprezentuje nasz kraj w hokeju na rolkach. Dwukrotny uczestnik Mistrzostw Świata Tuluza 2014 i Asiago/Roana 2016. W tym roku reprezentował Polskę na The World Games 2017 we Wrocławiu.

Poza karierą sportową rozwija się także jako trener personalny, specjalista przygotowania motorycznego w sporcie. Ukończył studia na AWFiS w Gdańsku na kierunku trenerskim.

Oprócz hokeja na lodzie pasjonuje go także golf, kolarstwo górskie, narciarstwo i wiele innych. W wolnym czasie uwielbia wędkować.

Zobacz innych trenerów