Monika Raszke-Strużyk i Mateusz Strużyk

Założyciele SPORT-MASTER.
Zawodowi sportowcy, trenerzy a prywatnie małżeństwo :)

Monika Raszke-Strużyk

Przez 13 lat trenowała wyczynowo gimanstykę artystyczną. Jest absolwentką AWFiS w Gdańsku, trenerem gimnastyki artystycznej oraz magistrem Zarządzania w Sporcie. Była zawodniczką kadry narodowej juniorek i seniorek w układach indywidualnych oraz układach zbiorowych. Reprezentowała Polskę na zawodach międzynarodowych takich jak Mistrzostwa Świata czy Europy. Po zakończeniu kariery gimnastycznej tańczyła podczas prestiżowych imprez, m.in. mecz NBA w USA oraz Liga Światowa i Mistrzostwa Europy w siatkówce. Przez wiele lat pracowała jako akrobatka/tancerka w Akrobatycznym Teatrze Tańca Mira-Art występując m.in. w Dubaju i Singapurze. Brała udział w spektaklu „Wiedźmin” w Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz wcieliła się w jedną z głównym ról w spektaklu akrobatycznym „Four Seasons”, który swoją premierę miał również w TM w Gdyni.

Prowadzi również studio treningów personalnych FIT-MASTER oraz zajęcia Pilates na terenie Gdyni. W wolnych chwilach lubi oglądać filmy, jeździć na działkę do lasu, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, żeglować, nurkować i szaleć na nartach.

Mateusz Strużyk

Były zawodowy hokeista, m.in. zawodnik ekstraligowego klubu GKH Stoczniowiec Gdańsk. W swojej karierze grał w wielu klubach w Polsce, m.in. w Polonii Bytom, Orliku Opole i Neście Toruń. Poza sezonem na lodzie, reprezentował nasz kraj w hokeju na rolkach. Dwukrotny uczestnik Mistrzostw Świata Tuluza 2014 i Asiago/Roana 2016. W 2017 roku reprezentował Polskę na The World Games we Wrocławiu.

Poza karierą sportową rozwija się również jako trener personalny, specjalista przygotowania motorycznego w sporcie. Ukończył studia na AWFiS w Gdańsku na kierunku trenerskim. Obecnie pracuje jako trener osobisty i trener przygotowania motorycznego. Razem z żoną Moniką prowadzą studio treningów personalnych FIT-MASTER na Obłużu. 

Oprócz hokeja na lodzie pasjonuje go także golf, kolarstwo górskie, narciarstwo i wiele innych. W wolnym czasie uwielbia wędkować.

Zobacz innych trenerów