Gdynia Mały Kack

SP nr 13
(ul.Halicka 8)

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

 

grupa 5-8 lat (2x w tygodniu) początkująca

poniedziałki 17:00-18:00

środy 17:00-18:00

 

grupa 7-10 lat (2x w tygodniu) średniozaawansowana

środy 18:00-19:00

piątki 17:00-18:00

 

grupa PRO zaawansowana

mieszana wiekowo

poniedziałki 18:00-19:30 gim

piątki 18:00-19:30 gim

soboty 11:00-13:00 (taniec + gim) CKZiU na Obłużu

Gdynia Obłuże

CKZiU nr 2
(ul.Płk.Dąbka 207)

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 

 

grupa 5-7 lat początkująca

czwartki 18:00-19:00

 

grupa 5-7 lat (2x w tygodniu) początkująca

środy 17:00-18:00

soboty 10:00-11:00

 

SEMI PRO

grupa 6-8 lat (2x w tygodniu) średniozaawansowana

 wtorki 17:00-18:15

czwartki 17:00-18:00

 

PRO młodsza

grupa do 10 lat zaawansowana

wtorki 17:00-18:30 gimnastyka

środy 17:00-18:15 akrobatyka

soboty 11:00-13:00 gim+taniec

 

PRO starsza

grupa 10-15 lat zaawansowana

wtorki 18:30-20:00 gimnastyka

środy 18:15-19:30 akrobatyka

soboty 11:00-13:00 gim+taniec

 

 

 

 

GIMNASTYKA + TANIEC

 

grupa 6-8 lat początkująca

środy 18:00-19:00 gim

czwartki 17:00-18:15 taniec

 

SEMI PRO

grupa 9-12 lat (2x w tygodniu) średniozaawansowana

wtorki 18:15-19:30 gim

czwartki 18:15-19:30 taniec

 

 

AKROBATYKA 

 

grupa 7-10 lat początkująca

czwartki 17:00-18:15

 

grupa 11-15 lat początkująca 

czwartki 18:15-19:30

 

 


SP nr 6
ul. Cechowa 22

TANIEC WSPÓŁCZESNY

 

grupa 7-10 lat początkująca

środy 17:00-18:15

piątki 17:00-18:15

 

grupa 11-15 lat średniozaawansowana

grupa konkursowa

środy 18:15-19:30

piatki 18:15-19:30

Mosty

SP im. Piotra Dunina
(ul. Szkolna 16)

Zajęcia zawieszone ze względu na niemożność wynajmu sali gimnastycznej z powodu reżimu sanitarnego stosowanego przez szkołę. 

Grupy PRO

ZAAWANSOWANE

Lokalizacje, w których prowadzimy grupy PRO to

SP13 Mały Kack i CKZiU Obłuże

Treningi odbywają się 3x w tygodniu. Obejmują przygotowanie gimnastyczne, taneczne i akrobatyczne.

Z dzieci są wybierane zawodniczki do układów indywidualnych, duetów tanecznych i innych formacji.

Umożliwiamy starty na ogólnopolskich zawodach gimnastyki artystycznej w kat. C i B oraz w zawodach

i konkursach tanecznych.

O przyjęciu do grupy decyduje trener Monika Raszke-Strużyk.